Realizace developerských projektů

TRNY s.r.o. | Developerská společnost Olomouc

O společnosti

Společnost TRNY s.r.o. vznikla počátkem roku 1995 za účelem realizace developerských projektů a to především v bytové oblasti.

Již v roce 1997 předala k užívání prvních 28 bytových jednotek v Olomouci, na Rooseveltově ulici. Postupně zde bylo dokončeno celkem 8 bytových sekcí se 120 bytovými jednotkami.

V roce 2003 naše společnost zahájila výstavbu bytového komplexu Novosadský dvůr – Vyhlídka, sestávající z 10 bytových sekcí v celkovém počtu 232 bytových jednotek.
V současnosti je předáno k užívání 5 bytových sekcí o kapacitě 131 bytových jednotek. Šestá sekce s 22 bytovými jednotkami je těsně před dokončením.

V roce 2007 byla zahájena výstavba 160 bytových jednotek na ul. Kavaléristů v Olomouci – projekt RIVERHOUSE. Bytové jednotky byly předány k užívání počátkem roku 2009.

Přestože se počátkem roku 2008 začaly projevovat důsledky světové finanční a následně hospodářské krize u developerských aktivit v České republice, naše společnost TRNY s.r.o., díky své obezřetné akviziční politice, disponuje dostatečnými finančními zdroji, a to v takové míře, že jsme nadále schopni pokračovat v zahájených developerských projektech.

Vlajkovou lodí naší společnosti mezi realizovanými projekty je Novosadský dvůr – Vyhlídka, kde v současnosti registrujeme zvýšený zájem klientů.

Developerské projekty

Aktuální přehled našich developerských projektů připravujeme.

Bytová výstavba Olomouc - Novosadský Dvůr

Novosadský Dvůr

Bytová výstavba v Olomouci nabízí klidné a rezidenční bydlení.

Bytová výstavba Olomouc - Novosadský Dvůr

RiverHouse

Pětipodlažní objekt obytných studií v klidné části Olomouce u řeky Bystřičky.

Copyright © 2010 TRNY s.r.o.